Kwietniki

Kwietnik pozwoli Ci stworzyć domową dżunglę na dowolnym metrażu. Wprowadź do swojego domu liany ze sznurka, w których zagoszczą wiszące rośliny. Dom pełen zieleni to dom radosny i pełen świeżości.

Kwietniki świetnie sprawdzają się w hodowli roślin zwisających, stworzonych do tego, by opuścić wreszcie doniczki stojące w rządku na parapecie. Paproć, monstera, bluszcz, filodendron – te rośliny wspaniale odnajdą się podwieszone na ścianie lub pod sufitem. Makramowy kwietnik to nie tylko ukłon w stronę roślin zwisających, ale również wyjątkowy dodatek do mieszkania.

Szukasz dekoracji na taras lub balkon? Kwietnik sprawdzi się również na zewnątrz, szczególnie na osłoniętych balkonach i tarasach. Przenosząc rośliny z donic podłogowych w podwieszane kwietniki zyskasz więcej miejsca na ustawienie mebli wypoczynkowych.

Domowa dżungla w stylu boho jest na wyciągnięcie ręki, nie tylko na zdjęciu. Wykonaj ją samodzielnie, zdobywając przy tym nową umiejętność, która z czasem może przerodzić się w pasję.
W naszej ofercie znajdziesz kwietniki podwieszane pod sufit lub wiszące na ścianę, na jedną lub dwie doniczki, w wybranym kolorze. Wszystkie wykonasz własnoręcznie, według instrukcji, z gotowych materiałów!

NASZE KWIETNIKI

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2