Makramy

Makrama to wyjątkowy dodatek do domu. Doda wnętrzu przytulnego charakteru i stylu. Świetnie pasuje do nimal wszystkich wnętrz: od minimalistycznych, przez rustykalne, aż po mieszkania w stylu boho. Jako dodatek do salonu będzie zdobić miejsce spotkań i zatrzymywać spojrzenia gości. Idealnie sprawdzi się jako element kąciku do czytania lub domowego studia jogi. A powieszona nad łózkiem w sypialni zapewni swojski, intymny klimat.

Dlaczego makramę warto wykonać samodzielnie? Makrama wykonana samodzielnie to gwarancja niepowtarzalności Twojej pracy. Wybierz jeden z naszych wzorów, dostosuj kolor do swojego mieszkania i zamów zestaw materiałów do własnoręcznego wykonania makramy!

Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj wyjątkowej osobie wyjątkowy prezent. Wybranie zestawu do wykonania makramy to idealny prezent dla osób urządzających swoje pierwsze mieszkanie lub dla młodych mam, które teraz więcej czasu spędzają w domu. Dając najbliższym zestaw do wykonania makramy, wręczasz im prezent podwójnie: dostają nową umiejętność oraz piękną dekorację ścienną.

Chcesz podarować coś od serca? Wykonaj makramę sam_a i podaruj ją bliskiej osobie. Prezenty robione ręcznie cieszą najbardziej.

NASZE MAKRAMY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2