Zestawy DIY

Zestaw do nauki makramy

Naucz się wyplatać ozdoby ze sznurka z zestawem DIY do nauki makramy. W instrukcji biorę Cię za rękę i prowadzę od sznurków i kijka do skończonej dekoracji. A potem to Ty zgarniasz komplementy gości i domowników 🙂

 

Zestaw do makramy DIY – zawartość

W każdym zestawie znajdziesz

  • instrukcję wykonania makramy, z opisami i zdjęciami kolejnych etapów pracy oraz wskazówkami wykonania podstawowych węzłów, użytych we wzorze makramy.
  • komplet materiałów: miękkie bawełniane sznurki do wyplecenia ozdoby oraz drewniane akcesoria – kijek lub obręcz (w zależności od wzoru).
  • linki do tutoriali wideo, z których możesz skorzystać w dowolnym momencie, gdy potrzebujesz zobaczyć dokładniejszą instrukcję.

Zestawy startowe do makramy – dla kogo?

Samodzielna nauka makramy w domowym zaciszu

Zacznij swoją przygodę z makramą w zaciszu swojego domu. To idealna opcja, gdy nie jest Ci po drodze na warsztaty stacjonarne. Dokładna instrukcja krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki węzłów i splotów.  A pakiet materiałów gotowych do bezpośredniego rozpoczęcia pracy ułatwi start. Uczysz się w swoim tempie, w bezpiecznym otoczeniu 🙂

Na wyjątkowe okazje: podaruj nowe hobby

Podaruj bliskiej osobie nową umiejętność! Zestaw startowy do makramy idealnie sprawdzi się jako pomysł na prezent: jest zapakowany w ekologiczną paczkę, którą możesz od razu wręczyć jako upominek.

Wybierz wzór dla siebie: sprawdź zestawy startowe, z którymi stworzysz makramy ścienne lub kwietniki.

NASZE ZESTAWY STARTOWE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4