Dwie Lewe

Moją misją jest odczarowanie talentu!
Chcę pokazać Ci, że sznurki nie gryzą, a makrama to dobry kandydat na Twoje nowe hobby.
Założycielka marki Dwie Lewe

Hej! Tu Karolina 😉

Długo myślałam, że do robótek ręcznych mam dwie lewe ręce. Rękodzieło wydawało mi się niedostępne, zarezerwowane tylko dla utalentowanych

Do czasu! Z potrzeby zajęcia rąk i głowy, i z potrzeby otoczenia się czymś pięknym… zaczęłam eksperymentować! O dziwo szybko przekonałam się, że te moje dwie lewe też potrafią zrobić coś z niczego.

Tak zrodził się pomysł na markę Dwie Lewe. 

Chciałam pokazać, że blokady zwykle są w naszych głowach i często wystarczy tylko chcieć… by móc 🙂 Moje początki nie były bardzo łatwe – bo w poszukiwaniach informacji “jak zacząć z makramą”… nieźle się nacięłam. 

Jak to się zaczęło?

Był lockdown, gdzieś w Internecie znalazłam zestaw materiałów do makramy i zamówiłam. To były początki pandemii, opóźnienia kurierów… nuda w domu…ęc jak nigdy wcześniej przebierałam nogami w oczekiwaniu na przesyłkę. 

No i jest! Przyszło! 

I czar prysł. 

Bo kijek był wielkości ołówka. Bo sznurek się rozwarstwiał. Bo korali nie dało się nawlec na sznurek… I gdzie ta moja makrama, rodem ze zdjęć na Instagramie?

Do pierwszej pełnoprawnej makramy jeszcze trochę czasu (i nerwów!) minęło, ale dzięki temu zdobyłam wiedzę. Dowiedziałam się, że sznurek sznurkowi nie równy. Że zanim zacznę, muszę dobrze przeliczyć ile sznurka potrzebuję. 

Chciałabym to wszystko wiedzieć, kiedy sama zaczynałam przygodę ze sznurkiem!

Dlatego stworzyłam gotowe zestawy materiałów z instrukcją do makramy. Nie musisz mieć żadnej wiedzy na start. Zebrałam dla Ciebie wszystkie potrzebne materiały i przygotowałam je tak, byś od razu mogła zacząć. W instrukcji makramy krok po kroku biorę Cię za rękę i prowadzę od zera do gotowej makramy. Potem chowam się, a to Ty zgarniasz komplementy domowników i gości.

Piszą o nas 🙂

zestaw startowy do makramy opinie
zestaw startowy do makramy dwie lewe opinie

Powyższe opinie dotyczą produktów marki Dwie Lewe i pochodzą od osób, które zakupiły nasze produkty w sklepie internetowym lub w innych serwisach internetowych.

Dwie Lewe w liczbach

800 +

Osób zaczęło swoją przygodę z makramą z moimi zestawami startowymi.

4 100 +

Metrów sznurka zaplecionych testując wzory i wykonując ozdoby na Wasze zamówienie.